• Rozhovor s Dominikom Györgym

• 05.01.2023 17:34
          • Dominik študoval hranú réžiu na FAMU. Na Filmovú školu nastúpil v roku 2013 a bol z nej nesmierne nadšený. Vyrozprával nám naozaj milé spomienky, ktoré zažil počas štúdia. Od 8. januára na TV JOJ začína seriál s názvom Iveta, v ktorom si Dominik zahrá postavu Kurta. Rozhovor s Dominikom, naozaj stojí za to!

• Rozhovor so Šimonom Šebom

• 22.12.2022 12:20
          • Šimon Šebo absolvoval bakalára na VŠMU, dnes študuje na magisterskom stupni na Filmovej Akadémii Miroslava Ondříčka v odbore Filmovej a televíznej réžie. Na konte má už mnoho študentských filmov, no momentálne pracuje aj v RTVS. Spoločne s rodičmi už ako režisér udržiava rodinnú značku „Zázračný ateliér“ a zároveň sa stará o svoju malú detskú reláciu „Čo budeme robiť“.

• Rozhovor s Michaelou Grlickou

• 05.01.2023 15:11
          • Michaela Grlická zmaturovala v roku 2018, no dnes pracuje v TV Markíza. Absolvovala bakalárske štúdium na Divadelnej fakulte VŠMU. Miška už počas štúdia na Filmovej škole bola veľmi usilovná, šikovná a pracovitá. Na hodiny chodievala s pohárom kávy a vždy pozitívne naladená. Mnohokrát ste ju mohli stretnúť na rôznych podujatiach, kde vykonávala dobrovoľnícku činnosť, bolo to naozaj obdivuhodné. Viac spoznáte Mišku už v našom rozhovore, v ktorom zanechala aj milý odkaz pre našich študentov.

• Rozhovor s Lenkou Gmitrovou

• 08.12.2022 15:45
          • Jej vásňou je strih. Rada sa v tejto oblasti naďalej vzdeláva, analyzuje ho, číta si o ňom a samozrejme aj strihá. Reč je o Lenke Gmitrovej, ktorá nastúpila na Filmovú školu v roku 2009. Zostrihala celovečerný film Spolu, v lete pracovala na seriály pre TV Prima.  Lenka už od svojich trinástich rokoch začala strihať prvé videá. Našu absolventku Lenku spoznáte viac už v rozhovore.

• Rozhovor s Klaudiou Korlovou

• 23.11.2022 09:51
          • Filmová škola sa môže pýšiť aj absolventkou, ktorá nedávno získala ocenenie I. vicemiss v Miss Universe Slovakia 2022. Na Filmovej škole vyštudovala obrazovú a zvukovú tvorbu, no dnes študuje masmédia na Prešovskej univerzite. Klaudia má už na konte mnoho spoluprác so známymi značkami. Tvrdí, že Filmová škola jej dopomohla k modelingu. Ako? Viac sa už dočítate v našom rozhovore.
      • Galéria tabiel