• Školský rok
    • Oblasť
    • Kolo
    • Vyhľadať
    • 2021/2022

    • Medzinárodné kolo

        • Marek Tomajka

        • 1. miesto
        • Medzinárodný filmový festival v Košiciach · Medzinárodné kolo · 2021/2022
        • Matúš Szalontay

        • 2. miesto
        • Medzinárodný filmový festival v Košiciach · Medzinárodné kolo · 2021/2022
        • Adam Bielik

        • 3. miesto
        • Medzinárodný filmový festival v Košiciach · Medzinárodné kolo · 2021/2022
    • Celoštátne kolo

        • Samuel Ščerbák

        • 3. miesto
        • 6. ročník umeleckej súťaže: Máš umelecké črevo? 2022 · Celoštátne kolo · 2021/2022
        • Roland Korečko

        • 3. miesto
        • 6. ročník umeleckej súťaže: Máš umelecké črevo? 2022 · Celoštátne kolo · 2021/2022
        • Dorota Molčanová

        • 3. miesto
        • 6. ročník umeleckej súťaže: Máš umelecké črevo? 2022 · Celoštátne kolo · 2021/2022
        • Sarah Hreščáková

        • 3. miesto
        • 6. ročník umeleckej súťaže: Máš umelecké črevo? 2022 · Celoštátne kolo · 2021/2022
        • Dávid Poľák

        • 3. miesto
        • 6. ročník umeleckej súťaže: Máš umelecké črevo? 2022 · Celoštátne kolo · 2021/2022
        • Šimon Mináč

        • 2. miesto
        • Ľudia mimo šablóny · Celoštátne kolo · 2021/2022
        • Timotej Škrepták

        • ocenený
        • Ľudia mimo šablóny · Celoštátne kolo · 2021/2022
    • Krajské kolo

        • Gabriela Medeová

        • 2. miesto
        • Olympiáda v anglickom jazyku · Krajské kolo · 2021/2022
    • Okresné kolo

        • Gabriela Medeová

        • 1. miesto v kategórii 2A
        • Olympiáda v anglickom jazyku · Okresné kolo · 2021/2022
        • Klára Norma Hudecová

        • 2. miesto v kategórii 2B
        • Olympiáda v anglickom jazyku · Okresné kolo · 2021/2022
    • 2020/2021

    • Celoštátne kolo

        • Nikola Macejová

        • 1. miesto kat. 17-18 rokov próza (online hlas.)
        • Celoslovenská literárna súťaž Rozlet 2021 · Celoštátne kolo · 2020/2021
        • Nina Vicová

        • 2.miesto kat. 15-16 rokov próza (online hlas.)
        • Celoslovenská literárna súťaž Rozlet 2021 · Celoštátne kolo · 2020/2021
        • Kristína Pitková

        • 3. miesto v poézii kat. 17-18 rokov
        • Celoslovenská literárna súťaž Rozlet 2021 · Celoštátne kolo · 2020/2021
        • Samuel Ščerbák

        • víťaz v kategórii Animovaný film 15-19 SOŠ
        • Súťaž v audiovizuálnej a multimediálnej tvorbe Zlatá klapka 2021 · Celoštátne kolo · 2020/2021
        • Webgalavečer Zlatá klapka 2021
        • Lívia Kanócz

        • v kategórii Cena diváka - Krátky hraný film 15-19 SOŠ
        • Súťaž v audiovizuálnej a multimediálnej tvorbe Zlatá klapka 2021 · Celoštátne kolo · 2020/2021
        • Webgalavečer Zlatá klapka 2021
        • Dávid Csúr

        • Nominácia v kategórii Kamera 15-19 SOŠ
        • Súťaž v audiovizuálnej a multimediálnej tvorbe Zlatá klapka 2021 · Celoštátne kolo · 2020/2021
        • Webgalavečer Zlatá klapka 2021
        • Šimon Mináč

        • II. kategória
        • "100 rokov divadla očami detí" · Celoštátne kolo · 2020/2021