• Metodický deň učiteľov

• Dnešný metodický deň našich učiteľov bol zameraný na aktualizačné vzdelávanie ich profesijných kompetencií. Cieľom vzdelávania bolo obnoviť, udržať, získať nové poznatky a zručností v oblastiach digitálnych, edukačných, ako aj interných procesoch školy na výkon pracovných činností. Ďakujeme za úspešné podujatie.

• V MEDart si naši žiaci odniesli viaceré ceny!

• Vo štvrtok sa naši žiaci zúčastnili vyhodnotenia celoštátnej súťaže v mediálnej tvorbe pre študentov stredných škôl MEDart na Katedre žurnalistiky Filozofickej fakulty Katolíckej univerzity v Ružomberku. A odniesli si viaceré ceny! Blahoželáme Diane Tall (II.F), Tomášovi Cicoňovi (II.F), Nike Macejovej (III.F), Sofii Džavoronkovej (III.F) a Nine Vicovej (III.F)!

Foto: Jakub Baláž

• Oznam - riaditeľské voľno

• Riaditeľka Súkromnej školy umeleckého priemyslu filmovej na Petzvalovej 2 v Košiciach v súlade so zákonom 245/2008 Z. z. (podľa § 150 ods. 5) poskytuje študentom školy, z organizačných a prevádzkových dôvodov dňa 29.4.2022 - piatok (spolu 1 deň) riaditeľské voľno. Vo vyučovaní budú žiaci pokračovať v pondelok 2.5.2022 (pondelok).

PhDr. Jarmila Uhríková

Riaditeľka školy

• Úspechy študentov vo fotografickej tvorbe AMFO 2022

• Gratulujeme našim študentom k oceneniam a postupu do Krajského kola AMFO 2022. Tento rok máme množstvo úspešných študentov z našej školy. Adam Bielik (IV.F), Dávid Šipoš (IV.F), Sarah Hreščáková (III.F), Ján Kuciak (II.F), Kristína Mekková (II.F), Timotej Škrepták (II.F), Diana Tall (II.F), Matej Baník (I.F), Daniel Rázus (I.F), Laura Verbovská (I.F).

• "Pokoj Ukrajine! Svetový mier!"

• Vstúpili sme so študentským videom do dialógu v online pásme „Pokoj Ukrajine! Svetový mier!", ktorú iniciovala Kyjevská národná univerzita filmu a televízie.

• Vážení rodičia, milí žiaci,

od 14. apríla (štvrtok) do 19. apríla 2022 (utorok) Veľkonočné prázdniny. Školské vyučovanie začína v stredu 20. apríla 2022.

Prajeme Vám radostné a príjemné prežitie veľkonočných sviatkov!

Riaditeľstvo a kolektív SŠUPF

Foto: Veľkonočná kresba na tabuli žiakov I.F

• Umelecké duo Hi, We Bad z Kyjeva

• Umelecké duo Hi, We Bad z Kyjeva nám odprezentovala Lera za čo jej veľmi pekne ďakujeme. Študenti mali možnosť navnímať tvorbu a popremýšľať nad umením z iného kraja. Hi, We Bad sa venujú grafickému dizajnu, ilustrácií, reklame a muralistickým maľbám. Veľká vďaka aj pánovi učiteľovi za tlmočenie prezentácie.

• Hlasuj pre našu foto v "Peace on the table"

• Naši študenti sa zapojili do súťaže k svetovému dňu stolného tenisu 2022, s názvom "Peace on the table", ktorú vyhlásil Slovenský stolnotenisový zväz.

Ich originálna fotografia je zverejnená a pripravená na verejné hlasovanie formou „lajku“ od 01.04.-12.04.2022 do 10:00 hod.

Tak neváhajte a lajkujte TU!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dôležité upozornenie:

FB LIKE TLAČÍTKO SA TI ZOBRAZÍ POD FOTKOU, IBA AK SI PRIHLÁSENÝ(Á) NA SVOJ FACEBOOK. POUŽÍVAJ PREHLIADAČ CHROM (FIREFOX BLOKUJE FB LIKE TLAČÍTKO) A V CHROME SA PRIHLÁS NA FACEBOOK.