• Úspechy v 10. ročníku v celoslovenskej súťaži Zlatá klapka 2022

• Gratulujeme! našim víťazom a nominovaným 10. ročníka v celoslovenskej súťaži audiovizuálnej a multimediálnej tvorbe detí a mládeže Zlatá klapka 2022 a tiež ďakujeme za krásnu reprezentáciu školy v silnej konkurencii!!!

Ocenenia:

• víťaz v kategórií Spravodajský príspevok SOŠ - Bezpečnosť na kolobežkách, Nikola Macejová, Nina Vicová a Sofia Džavoronková (III.F)
            • víťaz v kategórii Animovaný film SOŠ - Plastiformis, Samuel Ščerbák (II.F)
            • víťaz v kategórii Réžia SOŠ - Plastiformis, Samuel Ščerbák (II.F)
            • víťaz v kategórii Cena diváka - E-motions, Lívia Kanócz (II.F)
            • nominácia v kategórii Publicistika/Dokument SOŠ - Gabriel Nemčík - o umení, Jakub Baláž, Adam Otto Kacvinský (III.F)
            • nominácia v kategóriách Kamera a Strih SOŠ - Gabriel Nemčík - o umení, Jakub Baláž (III.F)
            • nominácia v kategórii Námet & Scenár a tiež Hudobný videoklip  SOŠ - Evolution: The Game, Šimon Mináč (III.F)
            • nominácia v kategórii Hudobný videoklip  SOŠ - Heteropoda, Šimon Mináč (III.F)
            • nominácia v kategórii Krátky hraný film  SOŠ - E-motions, Lívia Kanócz (II.F)
          • V súťaži "Máš umelecké črevo" úspešný postup

• Dnes sa v semifinále súťaže "Máš umelecké črevo" na tému Sloboda voľby úspešne prezentovali obidva naše tímy pod vedením pedagóga MgA. Erika Sikoru, ArtD.

1. tím Saša: Dorota Molčanová, Sarah Hreščáková, Dávid Poľák

2. tím Invázia: Samuel Ščerbák a Roland Korečko

a postúpili do celoslovenského finále, takže ich čaká výstava v Slovenskej národnej galérii!

Gratulujeme a veľmi sa tešíme!

PS: držíme prsty vo finále :-)

• Digitálne hrozby

• Denne na nás striehne množstvo online podvodníkov, ktorí chcú naše dáta, údaje, alebo prístupy. V súvislosti so stále aktuálnou témou zasielania podvodných správ (phishing) prikladáme informačnú grafiku.

Buďme vždy v strehu a dávajme si pozor :-)

• Rozhodnite o 2% z Vaších daní

• Vážení rodičia, priatelia a partneri školy,

pomôžte nám skvalitniť výchovno-vzdelávací proces na škole darovaním 2% z dane!

Zákon Vám umožňuje darovať 2 % zo svojich daní z príjmov neziskovej organizácii. Tento dar Vás nič nestojí, pretože daň by ste inak odviedli štátu. Vaše 2 % pre nás znamenajú prejavenie dôvery a podporu v rozvíjaní našich aktivít v prospech Vašich detí. Využite možnosť rozhodnúť o Vašich 2%!

Finančné prostriedky budú použité na:

• skvalitnenie výchovno-vzdelávacieho procesu na škole,
            • skvalitnenie vybavenia školy.

Ak sa rozhodnete darovať nám 2% zo svojich daní z príjmu, predvyplnené tlačivo (editovateľné, aj pdf) nájdete tu priložené:

a ďlšie podrobnejšie informácie nájdete aj prostredníctvom tohto odkazu: TU

Vyhlásenie spolu s Potvrdením o zaplatení dane, prosím doručte do 30.04.2022 na daňový úrad alebo k nám do školy.

Ďakujeme!