Národná agentúra programu Erasmus+ pre vzdelávanie a odbornú prípravu

Názov projektu: Nové príležitosti v multimédiách a umení IV

Číslo zmluvy o poskytnutí grantu: 2018-1-SK01-KA116-046029

Číslo charty pre mobility OVP: 2015-1-SK01-KA109-008989

Trvanie projektu: 24 mesiacov, od 01.06.2018 do 31.5.2020

Maximálna výška grantu je 32 566,- EUR

Kľúčová akcia 1: Vzdelávacia mobilita jednotlivcov

Projekt získal 8 licencií na OLS jazykové hodnotenie.
Projekt získal 8 licencií na OLS jazykové kurzy.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hlavné aktivity:

• Krátkodobá mobilita žiakov OVP - 8 účastníkov (+ 3 sprevádzajúce osoby)
  • Odborná príprava zamestnancov v zahraničí - 2 účastníci

Meno: PhDr. Jarmila Uhríková